Terminai ir sąlygos

1. BENDROSIOS NUOSTATOS
Pardavėjas/Paslaugų tiekėjas – ismanipagalba.lt dirbanti pagal individualaus veiklos pažymėjimą. El. paštas: info@ismanipagalba.lt
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po to, kai Jūs sumokate už Prekę per pasirinktą mokėjimo sistemą ir mes gauname pinigus. Gavę apmokėjimą, išsiunčiame Prekę per 24 valandas.
2. TINKLALAPIO  PRIVATUMAS
Mes nesaugome Tinklalapio vartotojų asmens duomenų.
Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms  teisinėms ar valstybinėms institucijoms.
Mes nerenkame informacijos apie vartotojus (tokios kaip vardas, el. pašto adresas, IP adresas), išskyrus tuos atvejus, kai sąmoningai  ir žinodamas vartotojas šiuos duomenis, pateikia pats. Kiekvienos registracijos metu mes gauname tokius lankytojo įvedamus duomenis kaip:  vardas, el. pašto adresas, telefonas  ir naršyklės atmintį saugantys sausainėliai. Ši informacija yra naudojama teikti geresnes informavimo paslaugas vartotojams. Vartotojų duomenys bus panaudoti tik geresnei ir tikslesnei informacijai teikti puslapyje ismanipagalba.lt
3. AUTORINĖS TEISĖS
Mes ir kiti turinio tiekėjai pasilieką teises į bet kokį šio tinklalapio turinį, visą informacijos išdėstymą ( dizainą ) bei programinę įrangą.
Draudžiama kopijuoti, platinti ar kitais būdais naudoti ismanipagalba.lt puslapyje esančią informaciją, nebent esate gavę mūsų sutikimą. Taip pat turite patalpinti nuorodą į šaltinio puslapį, jeigu esate gavę leidimą kopijuoti ismanipagalba.lt turinį.
Yra netoleruojami veiksmai nukreipti prieš sklandų ismanipagalba.lt puslapio veikimą.
4. PREKIŲ GRĄŽINIMAS
Vartotojas turi teisę grąžinti prekę per 14 dienų nuo prašymo pateikimo datos. Visa informacija apie prekių grąžinimą puslapyje “Pirkimo informacija”.
5. PREKIŲ ĮSIGIJIMAS
Prekes turi teisę įsigyti fiziniai bei juridiniai asmenys. Informacija, kaip apmokėti už prekes rasite puslapyje – “Pirkimo informacija”.
5.  PASIKEITIMAI
ismanipagalba.lt pasilieka teisę bet kada keisti puslapyje teikiamą informaciją. Naujos taisyklės bus iškarto paskelbtos šiame puslapyje.
Mes neatsakome už ismanipagalba.lt turinyje galinčius pasitaikyti netikslumus ar kitokias klaidas. Mes galime atlikti pakeitimus ar pataisymus bet kuriuo metu.