Vertos dėmesio programėlės

Keista, bet yra nustatyta, kad vidutiniškai žmogus savo telefone naudoja tik 25-27 skirtingus app`sus. Pabandyk dabar suskaičiuoti kiek jų iš tikrųjų naudoji, tikriausiai ir bus arti to skaičiaus. O čia mes dedame savo išbandytus app`sus, kurie mums atrodo verti dėmesio. 
Aprašytų programėlių sąrašas:
1 .maps.me
2 .UltraWeather Free
3. Whatsapp
4. Hater
5. momondo
6. m.Parking
7. DNB
8. Free Music and Free Music with Mp3 Player
9. Smart-ID
10. Motion Stills
11. Photo Flipper
12. Karta GPS

#1 maps.me
Keliaudamas būtinai turėk su savimi offline žemėlapį, kurį galėsi bet kada įsijungti ir pasižiūrėti kur esi.
Mūsų išbandytas ir naudojamas app'sas maps.me puikiai atlieka savo darbą. Prisijungęs su wi-fi ryšiu atsisiunti norimos vietovės ar šalies žemėlapį ir reikiamu metu gali įsijungti ir susirasti lankytinus objektus, kavines ir t.t.. Jokių problemų, viskas aišku ir patogu.
Net be interneto ši programėlė sudarys tau maršrutą nuo taško A iki taško B! Super funkcija vaikštant mieste.
maps.me - visiškai nemokama, rasite app store.

 
 
 #2 UltraWeather Free 
Nemokama programėlė, su kuria labai lengvai ir paprastai galite pasichekinti orų prognozes. Viakas detalu, aišku ir tikslu. Dirba išties sklandžiai ir greitai, taip kad kas turite iPhone būtinai atsisiųskite išbandyti.
Pro versija kainuoja tik 2€.

 
 
#3 WhatsApp
Draugai dalinamės dar viena labai naudinga ir puikia programėle emoji unicode: 1f4de Whatsapp emoji unicode: 1f4de
Ištikrųjų gera programėlė. Principas toks pat kaip ir kitų "chatinimo" apps'ų - greitai parašyti žinutes, pasidalinti nuotraukomis ir t.t..
Šis appsas yra geras tuom, nes:
"Valgo" labai mažai mobilųjų duomenų.
 Viskas ko tau reikia, kad naudotis šiuo appsu tai telefonas ir telefono numeris. O kad parašytum kitam žmogui per whatsapp'a užtenka turėti tik jo telefono numerį.
Nėra slaptažodžio, kurį galėtum užmiršti.
Ne visi draugai turi facebook paskyrą, o whatapp leidžia be registracijos naudotis programėle.
Veikia greitai ir puikiai, yra super patogus žinučių rašymo appsas.
Apibendrinant - puiki programėlė ir alternatyva sms žinutėms bei facebook messenger programėlei. Tikrai rekomenduojame atsiųsti, parodyt ir papasakot apie šį appsą savo draugui - na bet tikriausiai jis jau apie jį žinos, nes tai vienas iš seniausią appsų.

 
 
#4 Hater
Na patiko ši programėlė vien dėl idėjos. Turbūt ne kiekvienam vartotojui skirta programėlė, bet išties įdomi. Naujas super bendravimo app'sas neseniai pasirodęs app store - Hater.
Principas toks pat kaip Tinderi, braukai pirštu per ekraną kol tave suporuos su kitu. Tačiau čia tave "matchina" su kitu ne pagal tai kokius dalykus tu mėgsti, o pagal tai ko tu nekenti!
Tikrai taip, bendrauk su žmonėmis, kurie vienodai, kaip ir tu, nemėgsta Trump'o arba pvz. žmonių, kurie sako frazę "Aš myliu tave". Programos algoritmas ieškai panašiai nekenčiančių žmonių, kad galėtumėte lengviau surasti vienas kitą ir "hatinti" dviese.
O jeigu esate drovus, galite sužaisti žaidimą "Hater card" ir taip "pralaužti ledus" tarpusavio bendravime.

 
 
#5 momondo
Dar viena puiki programėlė. Ši leidžia jums rasti itin pigius skrydžių pasiūlymus realiu laiku. Pradėjus paiešką, filtras iškarto randa tai datai greičiausia/pigiausia/geriausia pasiūlymą. Graži, spalvinga, akį traukianti ir puikiai padaryta ir funkcionuojanti programėlė. Jeigu reikia rasti pigų skrydį, tai pirmiausia užmetam akį į momondo 😉
 
 
#6 m.Parking
Jeigu vairuoji automobilį, kartais tenka susimokėti už parkavimą. Kyla klausimas, ar yra patogu kiekvieną kartą eiti iki bilietų mašinos ir mesti pinigus? Juk tai užtrunka daug laiko ir galima neretais atvejais suklysti sumokant per daug/ per mažai pinigų. Būtent todėl ir reikia naudoti šią programėlę. Vos keliais paspaudimais Jūs galite apmokėti savo parkavimą, būtent už tiek laiko, kiek prastovėjo tavo automobilis. Pinigai yra nuskaičiuojami kas 12 minučių, o sąskaita už parkingą ateina gale mėnesio kartu su telefono ryšio operatoriaus sąskaita ( įrašoma kartu į bendrą sąskaitą ). Patogu, greita ir nereikia niekur bereikalingai vaikščioti. Atsisiųsk!
 
 
#7 DNB
Kaip Jums sekasi su banko app`sais?
Mūsų "radare" šiandien DNB banko programėlė. Pats turbūt didžiausias pliusas app`so yra tas, kad galima tik suvedus vieną kodą ( jį sugalvoji pirmą kartą jungdamasis į app'są ), pasitikrinti savo sąskaitos likutį, pasižiūrėti sąskaitos išrašą ir t.t.. Skirtingai ko negalima padaryti pvz. su seb banko programėlė, kuri šiuo metu išvis tinkamai neveikia.
Pats app`sas puikiai padarytas, funkcionalumas ir paprastumas yra išties pastebimi ir malonūs akiai, todėl programėlė yra tikrai verta Jūsų dėmesio. Rekomenduojame, jeigu turite sąskaitą šiame banke.
Aišku, tenka naudoti to banko app`so kuriame turite atsidarę sąskaitą. Todėl Jums pasisekė jeigu turi sąskaitą swed banke, nes šio banko programėlė leidžia greitai, be jokių sunkių kodų, pasižiūrėti sąskaitos likutį.
Siųskitės, naudokite!
 
 
#8 Free Music arba Free Music with Mp3 Player
Ar kada ieškojai paprasto appso, kuris leistų groti muzikai fone, kol tu naršai savo telefone?
Free Music arba Free Music with Mp3 Player viskas ko tau reikia, kad pasiekti tokį rezultatą. Įsijungei programėlę, suvedei dainos pavadinimą ir pasileidai sau fone. Pilnai užtenka free versijos, kad naudotis visomis programėlės galimybėmis
Iš tikrųjų appsas labai patinka vien savo lengvu valdymu ir funkcionalumu. Galima naudotis "music equalizer", kuris leidžia keisti pasirinkti muzikos skambėjimo stilių, kaip Pop, Rock, Bass Booster, Dance ir t.t. arba gali pats reguliuoti skambėjimo stilių. Pats appsas turi daug dainų tad neteks nusivilti nerasta daina. Vienintelis minusas tai yra reklamos. Jos išties būna daug, na bet ne tiek daug, kad norėtųsi ištrinti appsą.
Tad rekomenduojame siųstis, naudotis, tikrai verta dėmesio programėlė

 
 
#9 Smart-ID
Norime pasidalinti appsu, kuris yra ypatingai naudingas SEB ir Swedbank banko klientams.
Appsas vadinasi emoji unicode: Smart-ID
Tai programėlė, kuri leidžia žinant vos 2 savo sugalvotus PIN kodus, patvirtinti e. banko operacijas. Tai puiki alternatyva e.parašui: kodų kortelėms, kodų generatoriams bei sms žinutės patvirtinimams. Kam naudotis kodų kortelėmis ir vedžioti sms gautus kodus kai galima tiesiog įsijungti kitą appsa ir patvirtinti apmokėjimą?!
Prisijungimas išvis paprastas. Įeinate į banką, pasirenkate "Smart-ID", suvedate savo atpažinimo kodą ir nuėję į appsa, suvedate PIN kodą ir Jūs jau prisijungėte! Tikrai lengva ir paprasta:)
Rekomenduojame siųstis ir naudotis. Pats appsas sukurtas Estijos IT įmonės "SK ID Solutions". Įmonė yra įtraukta į patikimų paslaugų tiekėjų sąrašą ES ir yra kvalifikuota e.parašo "e-Seal" tiekėja, tad galite neabejoti programėlės saugumu.
Visa informacija apie naują paslaugą Smart-ID: https://www.seb.lt/…/paslaugos-i…/interneto-bankas/smart-id…

 
#10 Motion Stills
Šaunuolis Google sukūrė puikų appsa iPhone vartotojams.
Pristatome Jums: Motion Stills
Tai programėlė, kuri leidžia Jūsų padarytas "live" nuotraukas paversti į trumpą GIF video ir lengvai juo pasidalinti su draugais, siųsti per gmail ir per kitas programas.
Iš tikrųjų labai patogi ir gera programėlė. Tiesiog pasirinkt nuotrauką, pasirink GIF video trukmę ( max 3 sekundžių ) ir vienu paspaudimu sukurk video. Jeigu nori, gali video išsaugoti savo nuotraukų albume.
Siųskitės, naudokite ir dalinkitės su draugais šiuo puikiu appsu iš Google!

 
#11 Photo Flipper
Darant selfie tu nori, kad vaizdas būtų toks, kokį matai, o ne perkreiptas iš priešingos pusės?
iPhone vartotojams yra sukurtas puikus app'sas, kuris išspręs šią problemą - Photo Flipper.
Kaip matote apačioje, vienu perbraukimu per ekraną programėlė leis Jums apsukti kamerą į priešingą, tiksliau teisingą pusę. Taip galėsite daryti selfie nuotraukas būtent tokias kokias norite, o ne iš kito šono.
Tad nuo šiol šio app'so pagalba neturėsite bėdų su nuotraukomis. Gražių ir įdomu selfie nuotraukų!

#12 Karta GPS
Yra tokia navigacijos programėlė, kuri turi intregruota Donaldo Trumpo balsą. Teisingai, tavo kelionės vėdlys bus pats JAV prezidentas
Lėk į Google Play Store arba App Store ir atsisiųsk žemėlių app'sa Karta GPS
Pats app'sas neišsiskiria kažkuom nuo kitų GPS programėlių, tad jeigu tu pavargai nuo Google Maps ar Waze programėlės - išbandyk šią vien dėl įvairovės ...na ir dėl Trumpo balso: "MAKE GPS NAVIGATION GREAT AGAIN"

 
Bus dar daugiau!
Sekite mus facebook ir gaukite daugiau informacijos apie išmaniuosius bei jų palyginimus!