Selfie kameros palyginimas ( iPhone 7, Samsung Galaxy S8+, Google Pixel, LG LG )

Selfie kamerų testas
Šis žmogus atliko 4 telefonų ( priekinės kameros ) testą. Buvo testuojami šie telefonai: Samsung Galaxy S8+, iPhone 7, Google Pixel bei LG G6.
Buvo padaryta daug selfie nuotraukų tiek lauke tiek viduje su skirtingais apšvietimais, kad būtų galima išsiaiškinti, kuri kamera yra geriausia. Kaip teigia pats nuotraukų autorius, geriausias nuotraukas padarė - LG G6. Šiek tiek prasčiau, jo manymu, pasirodė S8+. Na o likusiesieji iPhone 7 ir Google Pixel ženkliai atsiliko nuotraukų kokybe. Net nuotraukose matosi, kad šie 2 telefonai padarė kadrus su šiek tiek skirtingomis spalvomis. Įdomu, kaip pasirodytų iPhone 8.
Žinoma, skirtingose situacijose, kiekvienas iš šių telefonų turi savų pliusų bei minusų, pvz. LG G6 spalvos buvo realistiškiausios, bet su mažu apšvietimu iškarto krito nuotraukų kokybė. iPhone 7 darė pačias detaliausias nuotraukas, tačiau pralaimėjo dėl savo pernelyg ryškios geltonos spalvos. Samsung Galaxy S8+ nuotraukų spalvos dažnai būdavo per ryškios ir persotintos, tačiau detalumas ir pati kokybė buvo stulbinanti. Google Pixel nuotraukų kokybė paprasčiausiai nusileido vienu žingsnių nuo likusių telefonų darytų kadrų. Pats nuotraukų autorius teigia - sunku išrinkti nugalėtoją, nes šie telefonai daro labai panašios kokybės nuotraukas.
-Išmani pagalba