Paskelbta

Pristatyta iOS 11! | #ismanu_14


2017 /06 / 05 įvyko kasmetinis Apple kompanijos renginys WWDC 2017 Keynote, kuriame buvo pristatyta naujoji operacinė sistema – iOS 11!
Iš tiesų, pasikeitimų nedaug, tačiau juos iš karto akivaizdžiai pamatysime kai tik atsinaujinsime iPhone telefoną. Tad kas buvo pakeista ir sukurta:
 1. Visiškai atnaujinta “App Store” išvaizda, dabar bus atskiras skirtukas skirtas žaidimams.
 2. Visiškai atnaujintas “Control Center”, su daugiau funkcijų bei daugiau 3D touch galimybių.
 3. Patobulinta Siri, bei jos balsas ir dabar Siri galės versti iš Vokiečių, Prancūzų, Anglų, Kinų, Ispanų kalbos.
 4. Kameros patobulinimai: geresnė kokybė fotografuojant tamsoje, apskritai pagerinta nuotraukų kokybė, pagerintos natūralios spalvos. Taip pat: kraštovaizdžio, veido, daiktų, objektų, barkodo, tekstų atpažinimas, veido sekimas, nuotraukų registravimas.
 5. Naujas nuotraukų formatas: “High Efficiency Image Format”, kuris pakeis JPEG nuotraukų formatą ( nuotraukų dydis sumažės per pusę kartų ). Naujas HVEC video kodavimas.
 6. Nuo šiol bus sinchronizuojamos žinutės: t.y. kuomet parašoma / gauta žinutė viename įrenginyje, ji atsiras ir kitame, jeigu šie abu įrenginiai yra sujungti ta pačia iCloud paskyra.
 7. Apple Maps parodys, kuria juosta reikia tiksliai važiuoti vairuojant kelyje.
 8. AirPlay2 – programa skirta sujungti įrenginį su HomePod išmaniuoju įrenginiu.
 9. SVARBU PROGRAMŲ KŪRĖJAMS: Apple išleido naują įrankį pavadinimu ARKit. Tai įrankis, skirtas kurti programas, kurių pagalba galima santykiauti su realybe naudojantis iPhone arba iPad įrenginiu. AR – “augmented reality” ( lt. “virtuali realybė” ).
 10. Galimybė matyti draugų klausomos muzikos.
 11. Na ir žinoma, daug visokių mažų pakeitimų.
Planuojame, kad naujoji iOS 11 pasirodys rugsėjį, tačiau labai tikėtina, kad public open beta versija galima bus atsisiųsti jau liepą.
Ir taip, apie iPhone 8 telefoną nieko nebuvo užsiminta šio pranešimo metu.
Apačioje, WWDC 2017 iOS 11 pristatymas

Paskelbta

#ismanu_12 | Kurk iOS platformai skirtas programėles

Patarimas planuojantiems arba kuriantiems programėles: pagal statistiką, 2016 metais net 66 app’su kūrėjai uždirbo $1 milijoną ir daugiau iš iOS app’su. Tuo tarpu tik 39 leidėjai sugebėjote pasiekti $1 milijoną parduodami android programėles.
Lyginant su 2015 metais, 2016 metais skirtumas tarp iOS ir Android milijoninių app’su sumažėjo. Bet faktas išlieka tas pats – statistiškai turite didesne tikimybę uždirbti $1 milijoną parduodami iOS app’sus.
Taip pat dar toks asmeninis patarimas: jeigu turi gera idėją ir manai, kad tai bus aktualu pasauliui – pradėk kurti. Rinka dar nėra užpildyta, kad pasakyti – ai jau yra tų app’su visokių. Nėra, kurk ir daryk. Programavimo kalba, kuria gali kurti iOS programėles – Swift. Tad lauksime daugiau lietuviškų app’su iš tavęs.

Prenumeruok mus šiuose kanaluose:
Paskelbta

#ismanu_11 | Kiek android įrenginių yra pasaulyje?

Įdomi naujiena ir tuo pačiu faktas apie Android operacinę sistemą. Šiuo metu pasaulyje naudojami daugiau nei 2 MILIJARDAI įrenginių su android OS. Tai yra netoli trečdalio visos pasaulio populiacijos. Nori ne nenori, bet reikia pripažinti, kad Apple iOS sistema naudojasi ženkliai mažiau žmonių vien dėl to faktoriaus, kad Apple negamina biudžetinių telefonų. O tuo tarpu android sistema naudojasi praktiškai visi likę vartotojai, net Nokia šiais metais pradės naudoti Android sistemą!
O čia labai trumpas video apie 2 milijardus android įrenginių:  https://www.youtube.com/watch?v=S_M4B-pl05M&feature=youtu.be

Prenumeruok mus šiuose kanaluose:
Paskelbta

#ismanu_10 | Samsung Galaxy S8 bei S8+ 3D plėvelės jau pas mus!

Norime informuoti, kad jau turime Samsung Galaxy S8 bei S8+ 3D plėveles!
S7 / S7 Edge / S6 Edge /S6 Egde Plus 3D plėveles turėsime 1 – 2 savaičių bėgyje. Būtinai informuosime, kai tik gausime!
Gero sekmadienio! 🙂
Šias 3D plėveles rasi čia: http://ismanipagalba.lt/produkto-kategorija/samsung-priedai/3d-paprastos-pleveles/

Prenumeruok mus šiuose kanaluose:
Išmani pagalba