Apie “Išmani pagalba”

Padedame visiškai nemokamai išsirinkti mobilųjį telefoną būtent pagal Jūsų poreikius, norus bei lūkesčius. Dažniausiai žmonės kreipiasi į mus jau išsirinkę sau telefoną, tik pasitikslindami ar verta jį pirkti, todėl drąsiai rašykite mums. Paaiškinsime, kodėl verta rinktis būtent šį išmanųjį, o ne kitą, kodėl Jūsų pasirinkimas yra geras/blogas pagal Jūsų norimus poreikius iš telefono. Padėsime galutinai apsispręsti kokį telefoną įsigyti.
Taip pat mūsų puslapyje rasite daug įvairios informacijos apie telefonus, pasaulio naujienas, telefonų modelių palyginimus, kas yra išties naudinga, jeigu dvejojate renkantis tarp dviejų išmaniųjų. Taip pat rekomendacijas, kokios programėles yra tikrai geros ir vertos siųstis ir naudoti. Plius čia rasite daug vertingos informacijos apie telefonų naudojimą bei saugojimą, kaip reikia elgtis su savo išmaniuoju. Lankykitės, sekite, rasite čia daug visko!
Telefonų priedai – taip pat čia galite įsigyti priedus savo telefonui – apsaugines stiklines plėveles bei dėklus, kurios rekomenduojame būtent mes.
 Su mumis galite susisiekti 2 būdais:
➤ Siunčiant el. laišką adresu: info@ismanipagalba.lt
➤ Rašant privačia žinute naudojantis facebook: https://www.facebook.com/ismanipagalba/
Veikla yra vykdoma pagal ID veiklos pažymėjimą.
Facebook – https://www.facebook.com/ismanipagalba/
Instagram – https://www.instagram.com/ismanipagalba/
-Išmani pagalba