Apie “Išmani pagalba”

Padedame visiškai nemokamai išsirinkti mobilųjį telefoną būtent pagal Jūsų poreikius, norus bei lūkesčius. Taip pat konsultuojame įvairiais klausimais, padeda išspręsti iškilusias bėdas su esamu telefonu. Dažniausiai žmonės kreipiasi į mus jau išsirinkę telefoną, o mes suteikiame informacijos, kad Jums būtų lengviau nuspręsti  ar verta pirkti išmanųjį. Paaiškinsime, kodėl verta rinktis būtent šį išmanųjį, o ne kitą, kodėl Jūsų pasirinkimas yra geras/blogas pagal Jūsų norimus poreikius iš telefono. Padėsime galutinai apsispręsti kokį telefoną įsigyti.
Taip pat mūsų puslapyje rasite daug įvairios informacijos apie telefonus, jų apžvalgas bei  telefonų modelių palyginimus. Suteikiame informacija, kuri yra išties naudinga. Taip pat rekomendacijas, kokios programėles yra tikrai geros ir vertos siųstis ir naudoti.  Taip pat čia rasite daug praktiškų patarimų, kurie padės Jums naudojantis išmaniuoju. Lankykitės, sekite, rasite čia daug visko!
Mūsų puslapyje galite įsigyti įvairių telefonų priedų – apsauginių stiklinių plėvelių, paprastų 3D plėvelių bei dėklų, kurios rekomenduojame būtent mes.
 Su mumis galite susisiekti 2 būdais:
➤ Siunčiant el. laišką adresu: info@ismanipagalba.lt
➤ Rašant privačia žinute naudojantis facebook: https://www.facebook.com/ismanipagalba/

 

Veikla yra vykdoma pagal ID veiklos pažymėjimą. Ind. veiklos pažymėjimo numeris: 719413
Mūsų rekvizitai:
Mantas Juodviršis
LT46 7044 0600 0815 4642 SEB Bankas
info@ismanipagalba.lt

 

Facebook – https://www.facebook.com/ismanipagalba/
Instagram – https://www.instagram.com/ismanipagalba/
-Išmani pagalba